GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)

Ići dole 
+8
Dama
Bezimeni
mirna2008
soni
natasa_nn
*mala*
Dolores
Monika
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 5:18 pm

ma nisuu...za njihovu karijeru ovo je *ickin dim, ipak su oni na kvalitetnijim festivalima odnosili bolja mjesta, znate na što mislim...
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 9:14 pm

Caooooooooo, bilo sta je bilo. Mi smo dobro pjevali, imali dobru pjesmu. publika je dobro reagovala, a vi sta sjajni kao i uvijek. Mi smo zadovoljni, moglo je biti bolje, ali dobro. Vratili nam milo za drago, ni krivim ni duznim, ali zato imamo vas i sad izlazi album i zajedno pjevusimo nase pjesme. ok? Smile
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 9:17 pm

ma naravno, vi ste za nas najbolji uvijek, i to uvijek znajte, nego ima li tacan datum izdavanja albuma i sta licno ocekujes od njega, ko je po tebi trebao da pobjedi na ferasu , kad dodje marko, ili soky kako mu je korisnicko ime pokazace tei stih tekst koji sam ja napisao zove se pjesma-kraljica snjegova-
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 10:04 pm

kada izlazi album??...jedva čekam!!!
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:53 pm

no name ::
Caooooooooo, bilo sta je bilo. Mi smo dobro pjevali, imali dobru pjesmu. publika je dobro reagovala, a vi sta sjajni kao i uvijek. Mi smo zadovoljni, moglo je biti bolje, ali dobro. Vratili nam milo za drago, ni krivim ni duznim, ali zato imamo vas i sad izlazi album i zajedno pjevusimo nase pjesme. ok? Smile

Sta da kazem?Uzas...
Ni krivi ni duzni,ali dobro.Ako to smatraju njihovom "pobedom" neka ih.
Uglavnom kasnije ce da shvate koliko su bili da kazem glupi Very Happy ,pa ce vas traziti Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A za albuuuuuuuuuuuuum.....JEDVA GA 4EKAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trisha

Trisha


Broj poruka : 104
Godina : 34
Localisation : sLOVEnia
Datum upisa : 03.05.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:54 pm

uff, jedva čekam album cheers jumping igram
Nazad na vrh Ići dole
http://sunshinegirl13.blog.hr/
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:59 pm

Smatram da je najvaznije da ih je publika dobro prihvatila,jer ce ti ljudi danas-sutra kupovati njihov album,a organizacija festivala ako je smatrala da treba nesto da vraca,njima na dusu.....
Bilo bi lepo da album izadje do Ng,pa da to bude dugoocekivani poklon lol!
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:00 pm

U jedno sam sigruna...Album vredi 4ekati love
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:37 pm

Ma ko ih shisa. Dumru. hoho Ocemo CD! igram
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
*mala*

*mala*


Broj poruka : 37
Godina : 35
Localisation : Slovenia
Datum upisa : 14.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 8:06 pm

cheers cheers album cheers jedva cekam Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 10:58 pm

_nevena_ ::
Ma ko ih shisa. Dumru. hoho Ocemo CD! igram
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:09 pm

Nadam se da će album izaći do Nove godine,neka nam to bude poklon .neka sa novim pjesmama No Name-a započnemo Novu godinu......
jer pjesme su sigurno super pa neka nam i cijela godina bude super
ja želim da 1.1. imam nove pjesme No name.-a lol! lol!
ko se slaže samnom?? santa
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:15 pm

jaaaaa!!!! affraid affraid
al ne usudim se više uopće nadat tom cd-u... Razz
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:21 pm

samo da se javim da ovih dana pa sve do kraja polugodista necu javljati,jer sam pokvario neke ocjeene, pa moram da uci,znaci do 28.decembra necu dolaziti na forum,a mozda slucajno nekad prije toga da dodjem,,pozzz od sonija
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:24 pm

pozz soni!! Meni škola prekosutra završava! cheers
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:26 pm

meni 28.decembra a pocinje 18.januara
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:52 pm

pozz Soni,popravi ocjene Smile
meni u petak završava i počinje 14.1.
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:26 am

Daki evo napokon i ja na forumu kad si i ti...
imam jedno pitanje "Da li će cd izaći sigurno do Nove godine"???
pozzzz
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:28 am

ja kao i uvijek kasnim sa odgovorima. bice cd brzo, to je iznenadjenje. izabrali smo jedan od onih naziva, vi cete prvi saznati ali neka to do tad bude iznenadjenje. a pjesme koje niste culi, cucete prije svih.ja cu dolaziti s vremena na vrijeme jer ne znam gdje mi je glava. budite mi dobri. i uciteeeeeeeeeeeeeee Smile heheheheheh
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:29 am

haha....
dogovoreno je sve...osim da u4imo...pa budi malo skromniji hoho
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:31 am

Joj jedva čekam,baš me zanima koje je ime....
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:32 am

natasa_nn ::
Joj jedva čekam,baš me zanima koje je ime....
i mene. santa
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:34 am

ja znam koje je!ja znam koje je! HAhah
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:34 am

kaži,kaži... bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 12:34 am

kako znaš...?? confused
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» RADIJSKI FESTIVAL
» Radijski Festival 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: NoNaMe(sVe StO ZnAs O nJiMa PoDeLi sA nAmA)-
Skoči na: