GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)

Ići dole 
+8
Dama
Bezimeni
mirna2008
soni
natasa_nn
*mala*
Dolores
Monika
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:05 am

*mala* ::
ajde soni razvedri se, life goes on, bilo i proslo, ne brini za druge, ti znas koji su najbolji i to je vazno Wink

tako je *mala*., Soni važni smo MI i ONI. to je to. Wink
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:07 am

HVALA,LJUDI PUNO MI ZNACE VASI SAVJETI,HVALA OD SRCA,JA KAO SASA KOVACEVIC-HVALA OD SRCA,SELJO JEDAN ODVRATNI,AL DINO NEK IDE MEDJU DJEDOVEI BABAE PA NEK PJEVA SEVDALINKU KAO STO JE KO LJUDI
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:12 am

Nema na čemu, sony. Razz
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:14 am

najgore sto se posvadja sa curom
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:15 am

soni ::
najgore sto se posvadja sa curom

zbog čega?
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:16 am

ona me pitala da sutra izadjemo ja kazem ne mogu nervozan sam zbog no name-a ,ona spusti slusalicu
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:20 am

tebi treba pljuska.... zovi je, ajde... kakav nn, valjda ti je ona važnija... Razz
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:22 am

sad sam je zvao,sve je u redu , obecao sam joj da vise necu
tako, a mogao sam lako da je izgubim
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:28 am

ej dolores posto su mi mama i tata na putu dosla je cura kod mene pa ce nesto napisat, a injeni su na putu,ne lazem sto posto,zivimo jedno preko drugog,ja u stanu,ona u kuci

cao,ja sam maja nadam se da je moj sony dobar drug , ova nasa svadja je bila nesporazum, ja ga puno volim,a ja cu se licno pobrinuti za ove budalastine da ide zauvjek sa foruma,on je pod mojom kontrolom,cao
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:29 am

hoho hoho hoho hoho hoho hoho
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:30 am

ta je smijesno
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:31 am

hehe hehe hehe hoho hoho hoho
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:31 am

rtd rtd rtd rtd rtd rtd
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:31 am

Monika ::
hehe hehe hehe hoho hoho hoho
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:32 am

sta je toliko smijesno
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:35 am

ništa, simpatičan si nam! lol!
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:36 am

evo dosao soky
Nazad na vrh Ići dole
Bezimeni
Admin
Bezimeni


Broj poruka : 70
Godina : 32
Localisation : Beograd
Datum upisa : 05.04.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:37 am

E cao.Eo mi smo stigli. Nismo se nocas videli sa njima, oni su odma otisli u hotel. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:37 am

DOLAZITE NA MSN, MAKI!!!!!!! jumping
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:38 am

Soky ::
E cao.Eo mi smo stigli. Nismo se nocas videli sa njima, oni su odma otisli u hotel. Crying or Very sad
HEY....WELCOME BACK Very Happy
jbg...nije im lako sigurno Sad
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:40 am

soky imas pm
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:46 am

ja idem da spavam,mada sumnjam da cu zaspati od vecerasnjih stresnih situacija,uf kakva noc,sve bi bilo drugacije da je bio 1 bod,cujem se nekad/jos je odluka o odlasku sa foruma ukljucena/salim se,cao
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 2:50 am

Iskreno mi je krivo zbog plasmana,zasluzili su mnogo vise-maximalno sam objektivna....O ukusima se naravno ne raspravlja,ali pesme gore po kvalitetu su nezasluzeno bolje prosle. Samo se nadam da momci to nisu previse primili k srcu i da znaju da su dobri i koliko vrede i da ne sumnjaju u to:) Glavu gore i samo napred...Stay strong Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trisha

Trisha


Broj poruka : 104
Godina : 34
Localisation : sLOVEnia
Datum upisa : 03.05.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 2:59 pm

si se smirio? nije lako a kao kaze *mala*: life goes on!
Nazad na vrh Ići dole
http://sunshinegirl13.blog.hr/
kikica

kikica


Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.12.2007

Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 3:38 pm

Slažem se s Damom ... i ja se nadam da to nisu previše uzeli k srcu ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)   Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» RADIJSKI FESTIVAL
» Radijski Festival 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: NoNaMe(sVe StO ZnAs O nJiMa PoDeLi sA nAmA)-
Skoči na: