GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?

Ići dole 
+8
Bokica
**I_R_E_N_A**
Dolores
mirna2008
soni
Dragana_
natasa_nn
newen@
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
kikanoname

kikanoname


Broj poruka : 24
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 03.12.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 16, 2008 11:51 pm

IxY ::
Dolores ::
Govoriš o istoj osobi koja je prije godinu dana rekla da će CD izać za mjesec dana!
hoho hoho hoho
hehe


lol! a stvarno ne znaš više šta očekivati od njih
Nazad na vrh Ići dole
http://kikaandnoname.blog.hr
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 9:30 pm

sada se ovaj naslov teme moze defibitvno potvrditi
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 11:59 pm

soni ::
sada se ovaj naslov teme moze defibitvno potvrditi
Nazad na vrh Ići dole
newen@
Admin
newen@


Broj poruka : 217
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 22.12.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 02, 2008 3:41 pm

Kultna crnogorska tinejdžerska atrakcija „No nejm“ (No name), koja je predstavljala SCG na izboru za „Pesmu Evrovizije“, pred svojim je krajem.

Neposredno pred najavljeno snimanje novog albuma pre šest meseci, bend je napustio pevač Marko Prentić, a potom su ostali članovi rešili da se oprobaju u solo vodama.

Ipak, postoji ponovo mogućnost da se „No nejm“ ponovo okupi za potrebe sledećeg crnogorskog nacionalnog izbora za „Pesmu Evrovizije“. Razlozi koji su doveli do polaganog umiranja grupe su višestruki, ali najveći je unutrašnja borba članova za lidersku poziciju. „Bezimeni“ su trenutno zaokupljeni svako svojim biznisom. Branko Nedović i Bojan Jović počeli su samostalno da tezgare po Podgorici. Bubnjar grupe „No nejm“ Dragoljub Gaga Purlija odbrojava poslednje momačke dane do svadbe koja je zakazana za početak maja. Danijel Alibabić priprema narodnjački album za „Grand produkciju“, a Marko se posvetio studijama muzike u Podgorici.
Nazad na vrh Ići dole
http://grupanoname.forum-2007.com
newen@
Admin
newen@


Broj poruka : 217
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 22.12.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 02, 2008 3:42 pm

scratch koliko je bas sve sto tu pise tacno. Rolling Eyes Al neceg ima.
Nazad na vrh Ići dole
http://grupanoname.forum-2007.com
soni1
Gost




I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 1:24 pm

e samo da se javim,uskoro cu dobiti net pa cu dolaziti,sad sam u frci sa skolom,matura......na kojem sajtu si nasla ovu vijest,m moze biti tano,al i ne mora



moja ujna radi kao pr za knjige u Pg i srela Danijela i zatrazila potpis za mene i Dak ise sjetio kad je rekla Soni
Nazad na vrh Ići dole
soni1
Gost




I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 2:08 pm

ja sam ovu vijest nasao na nekom Alo sajtu i na sajtu najnovijitracevic,tako da su to tracevi sig\urno.
Nazad na vrh Ići dole
MiLeNa_Nk

MiLeNa_Nk


Broj poruka : 66
Datum upisa : 03.02.2007

I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 8:38 pm

soni1 ::
e samo da se javim,uskoro cu dobiti net pa cu dolaziti,sad sam u frci sa skolom,matura......na kojem sajtu si nasla ovu vijest,m moze biti tano,al i ne mora



moja ujna radi kao pr za knjige u Pg i srela Danijela i zatrazila potpis za mene i Dak ise sjetio kad je rekla Soni


wow,super!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Minka
Gost




I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2008 5:33 pm

caossssss ja sam ovde nova sta se radi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?   I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
I NeBo TuZnO jE sTo ViSe NeMa NaS?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» nEmA mI nJe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: NoNaMe(sVe StO ZnAs O nJiMa PoDeLi sA nAmA)-
Skoči na: