GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!

Ići dole 
+2
soni
Dolores
6 posters
AutorPoruka
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:02 pm

Ivana Jordan izdala je album koji još nije u prodaji, pjesme se puštaju na beogradskim radio stanicama a među njima i pjesma: DA TI ČUJEM KORAKE, za koju sam ja napisala glazbu, (moja sestra tekst) ja otpjevala i snimila prije 10 mjeseci!
Moja pjesma se pušta na lokalnim radio stanicama grada Dubrovnika, a ovo što je Ivana napravila je bezobrazna krađa, ona nije dobila dozvolu da si uzme pjesmu, pogotovo ako je u autore pjesme potpisala neke druge ljude!

Pjesmu u originalu, tj.moju verziju možete poslušati ovdje:
https://www.youtube.com/watch?v=s2rUQxhd6sA

"Ivanina" pjesma:
http://www.kovach.co.yu/Ivana_Jordan_-_Da_ti_cujem_korake_lyric.html
http://www.mp3.ba/song/Da+ti+%C4%8Dujem+korake+-+Ivana+Jordan
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:03 pm

Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:13 pm

EJ BEZ NERVOZE TAKVE STVARI SE DESAVAJU,A GDJE SI PRIJAVILA TU PJESMU NA KOJI SAJT,
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:15 pm

UZASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:16 pm

Lepa pesmica i lepo pevas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:18 pm

Ta pjesma je bila poslana u Podgoricu, za Sunčane skale, nije im bila dobra za festival ali je bila dobra za prodat, netko je naravno zaradio na njoj. Rolling Eyes

Baš me zanima koga će potpisati za autore teksta i glazbe!!
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:19 pm

Dolly ova pjesma je fantastična,super si je otpjevala....
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:20 pm

Idijiti!Stvarno su uzasno!
Za ovo treba da javis novinarima...
Nemaju pametnija posla nego da kradu pesme!
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:21 pm

natasa_nn ::
Dolly ova pjesma je fantastična,super si je otpjevala....

Hvala ti Nataša... trenutno radim drugi aranžman, bit će to još puno bolje...to je tek kao DEMO verzija.
al ne mogu vjerovat da se ovo meni događa!!
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:23 pm

ja bih je tužila,ona nema pravo imati tudju pjesmu pogotovo ako je ovako dobra kao ova tvoja
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:27 pm

natasa_nn ::
ja bih je tužila,ona nema pravo imati tudju pjesmu pogotovo ako je ovako dobra kao ova tvoja
ne znam za tužbu jer ima stavak u natječaju koji kaže da slanjem kompozicije na natječaj daješ za pravo organizatorima da rade s njom nešto drugo, međutim sve ovisi koga će ona staviti u autore teksta i glazbe... ako netko čuje "njenu" pjesmu, javite mi please.
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 6:46 pm

dolores opusti se ako ikako mozes tuzi je i gotova prica,nemoj da se nerviras,kao prvo zbog sebe a kao drugo zbog no name-a koji ocekuje nasu podrsku veceras
Na sajtu ferasa nasao sam vijest o tome ko je prosao a znamo ko je prosao, a ucesnici idu ovim redom pa je to mozda redoslijed izvodjenja veceras u superfinalu

1.son cuba son
2.maja odzaklijevska
3.mari mari
4.goca trzan i al dino
5.elena risteska
6.maja tatic
7.dzenan loncarevic
8,slavica bajceta
9.sasa kovacevic
10.karolina goceva
11.aleksa jelic
12.no name

ne nerviraj se dolores poslije festivala rjesavacemo taj problem,sada samo potrebni no name-u kao njihovi navijaci, i fanovi
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 7:44 pm

Dolores ::
natasa_nn ::
ja bih je tužila,ona nema pravo imati tudju pjesmu pogotovo ako je ovako dobra kao ova tvoja
ne znam za tužbu jer ima stavak u natječaju koji kaže da slanjem kompozicije na natječaj daješ za pravo organizatorima da rade s njom nešto drugo, međutim sve ovisi koga će ona staviti u autore teksta i glazbe... ako netko čuje "njenu" pjesmu, javite mi please.

"daješ za pravo organizatorima da rade s njom nešto drugo"

Pa to mi je preglupo..stvarno nisu fer..
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 9:06 pm

a...što da ti kažem... sad čekam izlazak tog albuma
Nazad na vrh Ići dole
*mala*

*mala*


Broj poruka : 37
Godina : 35
Localisation : Slovenia
Datum upisa : 14.12.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 9:44 pm

pjesma je prekrasna!

i uzasno sto se ti desilo ... probaj saznati ako mozes nesto ciniti ...
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 9:48 pm

hvala ti... Smile
nešto će se poduzeti, sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir
Gost




IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimePet Avg 22, 2008 4:05 am

HAHAHAAAAA!!!!!!!!!! Ej Dolores ili kako se vec zoves, mnogo si ispala smesna!! Pa ovo sam video jos pre na onom sajtu SVastara. Neko je postavio greskom tamo taj tekst u delu gde su Ivanini tekstovi i ja sam umro od smeha kad sam video da se neko lozi da je Ivana ukrala tu pesmu. Za tu pesmu prvi put cujem a imam sve njene diskove i pesme koje je ikad objavila. I takva pesma NE POSTOJI ni na jednom Ivaninom albumu. Jesi li ti to proverila? Jesi li cula snimak ili si sve sama izmislila? I sad sam na google naleteo na ovaj forum i opet se zaprepastio kakve gluposti pises a ostali jos kao komentarisu. Hahahaa!
Bolje bi ti bilo da se javno izvinis Ivani Jordan za ove lazi koje pises o njoj i tako sebe reklamiras ili sta vec radis. Ili nadji snimak te Ivanine nepostojece pesme pa pisi sa argumentima.
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimePet Avg 22, 2008 4:29 pm

Vladimire,mislim da bez razloga napadaš Dolores.
Pjesma je izašla na jednoj stranici kao da je to Ivanina i uvjeri se sam: http://www.kovach.co.yu/Ivana_Jordan_-_Da_ti_cujem_korake_lyric.html

E sad da li ju je snimila ili ne,to ne znam. Mi smo ovako saznali za to.
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Vladimir
Gost




IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeNed Avg 24, 2008 11:56 pm

Marina, razumem ja da ste vi pronasle neku gresku na internetu posto nazalost na netu svako moze da postavi sta hoce, pod kojim hoce imenom i tako siri glupave dezinformacije. I onda je normalno da, ako nesto primetis, prijavis gresku kod tih administratora, ako to uopste neko i proverava. Ali da ste bez ikakve provere krenule da pisete sa toliko sigurnosti da je Ivana uzela njoj pesmu, to je veoma neozbiljno, pogresno i ruzno sa vase strane! Da li vama zvuci logicno samo da pomislite da ce Ivana uzeti nekome pesmu? Ona koja je sam svoj majstor? I sa toliko sigurnosti da pisete sve te lazi i neistine? Mislis li ti da je to ok? Jeste li poslusale njene albume, jeste li se bar potrudile da pronadjete taj snimak? Ne! Jer da jeste videle biste da NE pOSTOJI! Sta je ta Dolores htela? Da se malo reklamira pusteci laznu buvu o tome kako je njoj neko ukrao pesmu?
U najmanju ruku bi trebalo da se javno izvinite kao sto ste javno i pisale svasta a da niste nista ni proverile.
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:36 pm

Što se mene tiče,meni Ivana nije nitko i ništa u životu i nisam ništa loše napravila tako da joj se ne moram ispričavat,a i ne slušam je nit pratim njen rad tako da ne znam jel krade pjesme ili ne,jel piše sama i tome slično... Svoje komentare smo iznjele na temelju onoga što smo vidjele.
I zovem se Mirna.
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Vladimir
Gost




IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:03 am

Drago mi je Mirna, ja sam Vladimir. Smile))
Dobro, jasno je da ne znate bas o cemu pisete ali to vas ne sprecava da pisete. Ali nema veze. Sada je vise nego jasno i vama da ste se malo vise presle i pogresile.
Ja samo mislim da je vaspitano i u bontonu interneta da se pisu istine i proverene stvari ili bar naglasiti da je nesto licna pretpostavka. To sto ti neko nije nista ne menja kodekse lepog ponasanja. Covaka slucajno gurnes na ulici pa se izvines. Ili ti mislis da nema potrebe jer ti je niko i nista? Smile)) Iskreno, ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 1:20 am

Iskreno..ne da mi se više o tome..
To nije moja stvar,al' samo nisi trebao onako na početku napadat..
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Sponsored content





IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Empty
PočaljiNaslov: Re: IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!   IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
IVANA JORDAN uzela MOJU PJESMU!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Off topic :: JoS Po NeStO-
Skoči na: