GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 RADIJSKI FESTIVAL

Ići dole 
+6
Dolores
Dama
no name
natasa_nn
Bokica91
_nevena_
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 8:28 pm

Stare slike nisam cula. A pesma Mila mi nije nesto, malo smara.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
cile
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 8:38 pm

prije 2.godine jedno vece bio sam sa ujakom u izlasku u podgorici i vidio sam gagu i bokija ali nisam imao papir za autogram niti nisam ponio mob. da se slikam,prava steta-zato i pitam kad ce daki biti na forumu,inace da li ljudi u sabcu vole no name,ovde u banja luci cim cuju no name odmah daju negativne komentare samo zato sto se cg otcijepila od srbije. Cool Svaka cast za dizajn sajta,super je .Da li je tebi najgora noc u zivotu kada su gadjali flasama no name u savacentru,meni jeste.Te noci sam se iznervirao kao nikad do sad.Ja sve kazem cao,a vuce me da pisem o no name-u,a sutra imam kontrolni iz njemackog,ali cu valjda dobiti 5.Evo jedan vic za kraj -kako ce se zvati crna gora kad postane nezavisna/ovaj vic sam procitao prije otcijepljenja/Zvace se no name
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:01 pm

Drago mi je sto ti se svidja dizajn. Ne vole ih u Sapcu, posebno jer je Ognjen iz Sapca.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
cile
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:12 pm

mislis ognjen amidzic.E jel znas koja tv ce prenositi feras osimm foxa,posto tu tv nemam.aj reci ako znas,please
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:16 pm

Cile DOBRODOŠAO! Very Happy

Momci su super, opušteni...ne znam iz prve ruke, osim za Danijela, al tako svi kažu, naravno da si dobrodošao, nadamo se da ćeš se družiti s nama često! a ne oni koji se registriraju pa dođu svako dvije godine... Rolling Eyes

http://grupanoname.forum-2007.com
sudjeluj i ovdje, forum koji također držimo ja ,nevena i marko. sunny
Nazad na vrh Ići dole
cile
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:20 pm

ne znam kako da napisem poruku na tvom sajti,ajde reci mi
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:22 pm

ides na REGISTER... tu upišeš sve što trebaš, nakon čega ti na tvoj e-mail koji si napisao stiže poruka sa linkom za dovršetak registracije, Klikneš na taj link i to je to. sunny
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:26 pm

Jesi dobio poruku sa linkom na mail?
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
cile
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:47 pm

u inboxu mi nista nem a ,ali nema veze mogu i ovako da pisem,jel znas koja tv prenosi osim fixa
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 9:48 pm

cile ::
u inboxu mi nista nem a ,ali nema veze mogu i ovako da pisem,jel znas koja tv prenosi osim fixa

vjerovatno ti se spremio mail u JUNK...
ja ne znam koja... No
Nazad na vrh Ići dole
cile
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:03 pm

nevena znas ti koja tv ce prenositi feras osim foxa
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:05 pm

Ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:16 pm

Mislim da samo Fox prenosi...
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:17 pm

Dama ::
Mislim da samo Fox prenosi...

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ljutko
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:20 pm

Pretpostavljam da to nije informacija koja vam odgovara.....jbg,sta da se radi Sad
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Gost




RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:54 am

a da li radio s mozda prenosi
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: soni   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 12:18 pm

evo mojih poena za feras

1.poen-maja odzaklijevska
2.poena-tropico bend
3.poena-radijacija
4.poena-sasa kovacevic
5.poena-elena risteska
6.poena-marija sestici zak houdek
7.poena-karolina goceva
8.poena-dzenan loncarevic
10.poena-goca i al dino
i 12.poena sta mislite, naravno NO NAME-KAD KAZES NE
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 3:34 pm

Pobedili oni ili ne (a nadam se dobrom plasmanu) samo zelim da se publika u SC-u ponasa na nivou....
Nazad na vrh Ići dole
no name




Broj poruka : 53
Datum upisa : 02.12.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:15 am

Dama ::
Pobedili oni ili ne (a nadam se dobrom plasmanu) samo zelim da se publika u SC-u ponasa na nivou....

Damo ,bravo. ja sam jako ponosan sto sam vas upoznao zato sto ste nevjerovatno pametni. supeeeer ste i jos jednom izvinite sto nisam dosao na vrijeme, snosicu posledice. Smile pozz
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: soni   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 10:15 am

Sada se javno izvinjavam svima a posebno Danijelu,nadam se da cete mi oprostiti sto sam jucebio ljut,odnosno sto sam sumnjao da je danijel pravi danijel,nadam se da cete mi oprostiti,moja je krivica,no name-u zelim svu srecu na ferasu,i naravno glasajmo za njih.
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:07 pm

Soni, sve je ok. Wink STAY COOL! lol!
Nazad na vrh Ići dole
soni




Broj poruka : 404
Datum upisa : 09.12.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: soni   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:10 pm

cao dolores sta radis,da li znas da li ce se danijel vracati u podgoricu do ferasa,mislim da nece,ali te opet pitam
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:11 pm

ne mislim da hoće, ali ipak nemam pojma, nije ništa spominjao pa stvarno ne znam. kako si ti, što ima? Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIJSKI FESTIVAL   RADIJSKI FESTIVAL - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RADIJSKI FESTIVAL
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Radijski Festival 2008
» Zao mi je niste bili dobri :( (RADISKI FESTIVAL)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: NoNaMe(sVe StO ZnAs O nJiMa PoDeLi sA nAmA)-
Skoči na: