GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Danijel Alibabic

Ići dole 
+22
newen@
Mika
no name
Dolores
-Makili-
stefan
natasa_nn
Monika
*TiNkErBeLL*
palacinka
Dama
Mirela_88
nata
Trisha
Bezimeni
beca91
UnKn0wNaMe
noname_girl
milenapg
angelina
mirna2008
_nevena_
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 12, 2007 11:02 pm

Danijel Alibabic - Page 2 Sp_a0411
Danijel Alibabic - Page 2 Sp_a0412
Danijel Alibabic - Page 2 Sp_a0413
Danijel Alibabic - Page 2 Sp_a0414
lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
Trisha

Trisha


Broj poruka : 104
Godina : 34
Localisation : sLOVEnia
Datum upisa : 03.05.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 13, 2007 8:09 pm

uau, super slike! a gdje si ih dobila?
Nazad na vrh Ići dole
http://sunshinegirl13.blog.hr/
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 13, 2007 10:09 pm

To su slike iz novina.n Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
nata

nata


Broj poruka : 36
Datum upisa : 30.04.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePon Maj 14, 2007 8:39 pm

super su slike Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mirela_88

Mirela_88


Broj poruka : 8
Godina : 36
Localisation : Nikišić
Datum upisa : 27.06.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 27, 2007 9:13 pm

Moja rođaka iz Beograda živi blizu Lejle. Djevojka je po meni ništa posebno. Ali je od prošle godine smršala! A što ćeš, moraš se pojavit uljudan na tv-u! Laughing
Pozdrav za sve sa foruma!
Nazad na vrh Ići dole
Mirela_88

Mirela_88


Broj poruka : 8
Godina : 36
Localisation : Nikišić
Datum upisa : 27.06.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 27, 2007 9:14 pm

Moja rođaka iz Beograda živi blizu Lejle. Djevojka je po meni ništa posebno. Ali je od prošle godine smršala! A što ćeš, moraš se pojavit uljudan na tv-u! Laughing
Pozdrav za sve sa foruma!
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 3:03 am

A ljudi preterali ste. Sta fali devojci?!
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 1:51 pm

gle dakija kako je sladak...ima predivan glas...i stas...hehe
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePet Jun 29, 2007 8:38 pm

Cute slika Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 12:59 am

Kupite casopis "Gloria", Daki je dao intervju o tome sta mu je Lejla znacila.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
palacinka




Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.07.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 1:30 pm

Zdravo..Ja sam nova..

Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje...


eto pusa... pozdrav flower
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 2:37 pm

Cao. Dobrodosla. Da, Danijel je poreklom iz Bihaca. Rekao je to u jednoj emisiji.
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
nata

nata


Broj poruka : 36
Datum upisa : 30.04.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 3:02 pm

Dobrodošla!!!!
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 11:31 pm

maloprije sam gledala intervju danijela za atv..nesto vezano za budvanski festival.
Govorio je da nisu dosli na festival da samo ucestvuju ili da se zabavljaju vec su dosli da se takmice i osvoje neku od nagrada,po mogucnosti da pobijede lol! ...a onda su ga pitali jesu li tacne glasine o raspadu grupe i on je normalno to opovrgnuo... afro
inace za atv radi sabrija vulic,njihov menadzer...vodi emisiju petak izuzetak...
sutra na tv-u ce opet biti intervju sa budvanskog na bht1 u emisiji Damar summer tour (ako se tako pise scratch ) ujutro oko 9 sati...ja cu gledati pa cu vam prenijeti detalje.... flower
pozz
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 11:32 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 11:35 pm

palacinka ::
Zdravo..Ja sam nova..

Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje...


eto pusa... pozdrav flower

aaaaa.....pa ja zivim blizu srbljana(relativno) ...ja sam iz bihaca...aaa ako danijel bude doalzio....aaaaaaaaaaa...u totalnom sam soku!!!! affraid affraid

eee samo javi kad dolazi...ako budes znala....mislim da ce ici i u grad jer je mnogo ljepse nego u srbljanima,a i sezona je,regata i te stvari...srbljani,to je samo jedno naselje....nista posebno geek
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 11:59 pm

evo vam malo slika Bihaca...et samo da vidite ....
Danijel Alibabic - Page 2 Bihacprvamd8

Danijel Alibabic - Page 2 Daga20058oj3
Shot with K750i
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 36
Datum upisa : 30.04.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 11:55 am

Jako je lijepo
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 08, 2007 12:08 am

hvala.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
*TiNkErBeLL*

*TiNkErBeLL*


Broj poruka : 15
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 1:57 am

palacinka ::
Zdravo..Ja sam nova..

Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje...


eto pusa... pozdrav flower
e pa javi kad dolazi on da dodjem i ja u posetu Rolling Eyes Very Happy Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 9:28 pm

ne znam ko sta misli o Lejli,a naravno svako ima pravo na svoje misljenje...ali ona je je preslatka devojka i toliko je mila da ne moze da se ne svidi nekome....
Nazad na vrh Ići dole
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 9:29 pm

ja sam je videla samo na sun4ane skale i koliko sa primetila bas je slatka i dobra devojka
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 10:45 pm

*TiNkErBeLL* ::
palacinka ::
Zdravo..Ja sam nova..

Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje...


eto pusa... pozdrav flower
e pa javi kad dolazi on da dodjem i ja u posetu Rolling Eyes Very Happy Very Happy lol!


tacno je da danijel dolazi u bihac....potvrdjeno je u novinama....
bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 6:35 pm

monika,bila si na Skalama?:)I ja sam bila...
Nazad na vrh Ići dole
*TiNkErBeLL*

*TiNkErBeLL*


Broj poruka : 15
Godina : 32
Datum upisa : 22.07.2007

Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 1:51 am

noname_girl ::
*TiNkErBeLL* ::
palacinka ::
Zdravo..Ja sam nova..

Pregledavala sam temu i vidim da su neki spomenuli da Danijel nije iz bosne i da su to nebuloze. E nije istina. Danijel je iz Bosne, tacnije iz Srbljana jednog mjesta kod bihaca. Ja se isto prezivam Alibabic i Danijel mi je rodjak moji se cuju sa njim i Danijel ce ako Bog da ove godine da dodje kod nas u Bosnu i da posjeti mjesto odakle je njegov deda, a i moj. Jako se veselim njegovoj posjeti. Meni je jako jako simpaticna i drag momak. I stvarno lici na moga brata i moje rodjake. A to sto pricate o njegovoj djevojci, pa nemojte tako...Njegov je izbor, ako je njemu lijepa i svima drugima treba da bude lijepaa..on zna najbolje...


eto pusa... pozdrav flower
e pa javi kad dolazi on da dodjem i ja u posetu Rolling Eyes Very Happy Very Happy lol!


tacno je da danijel dolazi u bihac....potvrdjeno je u novinama....
bounce bounce bounce
ocu ja tamo!!!!nije fer pale Crying or Very sad pale
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Danijel Alibabic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Danijel Alibabic
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» (DANIJEL ALIBABIC) KAKO BISTE VOLJELI DA SE ZOVE NAS ALBUM ?
» DA LI JE DANIJEL STVARNO DANIJEL ILI SE NEKO ZEZA SA NAMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: ClAnOvI GrUpE-
Skoči na: