GrUpA NoNaMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUpA NoNaMe

SvE o gRuPi No NaMe, nJenIm cLaNoviMa, PesMaMa I nAsTuPiMA i JoS pO NeStO...

 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Danijel Alibabic

Ići dole 
+22
newen@
Mika
no name
Dolores
-Makili-
stefan
natasa_nn
Monika
*TiNkErBeLL*
palacinka
Dama
Mirela_88
nata
Trisha
Bezimeni
beca91
UnKn0wNaMe
noname_girl
milenapg
angelina
mirna2008
_nevena_
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Monika

Monika


Broj poruka : 125
Localisation : Macedonia Skopje
Datum upisa : 19.07.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 22, 2007 2:21 pm

moguce No
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 11:41 am

Da,da,da naravno opet on u centru desavanja od ostalih ni traga ni glasa - Danijel je radio kasting za Velikog brata u Podgorici....ajde ovo jos i da mu oprostimo ima neke logike...
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 23, 2007 5:04 pm

Daki pocinje da radi na televiziji, Pink M, kao voditelj muzicke emisije Glamur Pop. :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePon Sep 24, 2007 1:16 pm

Bio je gost u emisiji Katarina na Foxu. lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePon Sep 24, 2007 8:53 pm

Sta je pametno pricao molim te?
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 6:38 pm

I naravno...najnovija vest vezana je za Danijela....Seli se za Beograd,on i Slavica traze zajednicki stan....Ne znam sta bih drugo rekla sem UZAS!!!!
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 7:15 pm

E Danijel
moram priznati da sam se razočarala ako je to istina,....
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 8:07 pm

Ma da ne znam sta ce sad oni kao da se igraju kuce,molim te ima covek 19 godina nema pojma sa zivotom...
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 10:17 pm

e sad iskreno kad mi je vise dosta danijela.... evo danijele sta mislim o tebi:

dosadan si viseee..nerviras me brate....uvijek si u centru paznje i to me nervira...ostani tu gdje jesi,u podgorici sa svojim deckima....sta ces sa slavicom,mozes je zvati teta slavica Razz ....djeluje starijeeee od tebe...nikako mi ne pasete zajedno....al ok sad....cestitam ti na tvojim uspjesima...ovo bi mozda mogao znaciti tvoj kraj sa no name-om....mislim da i ti prelazis u turbofolk....fujjjjj Mad
i samo se nadam da ce novine malo vise prostora dati ostalima iz no name...jer je o njima vrijednije pricati nego o tvojoj vezi sa slavicom.....prije ste mi svi iz no name-a bili dragi a sad volim samo marka,bojana,gagu i branka....eto ti geek danijele vise te nikako ne volimmm Razz Mad Razz Mad Sad
Nazad na vrh Ići dole
mirna2008

mirna2008


Broj poruka : 341
Godina : 32
Datum upisa : 26.09.2006

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 12:30 pm

noname_girl ::
e sad iskreno kad mi je vise dosta danijela.... evo danijele sta mislim o tebi:

dosadan si viseee..nerviras me brate....uvijek si u centru paznje i to me nervira...ostani tu gdje jesi,u podgorici sa svojim deckima....sta ces sa slavicom,mozes je zvati teta slavica Razz ....djeluje starijeeee od tebe...nikako mi ne pasete zajedno....al ok sad....cestitam ti na tvojim uspjesima...ovo bi mozda mogao znaciti tvoj kraj sa no name-om....mislim da i ti prelazis u turbofolk....fujjjjj Mad
i samo se nadam da ce novine malo vise prostora dati ostalima iz no name...jer je o njima vrijednije pricati nego o tvojoj vezi sa slavicom.....prije ste mi svi iz no name-a bili dragi a sad volim samo marka,bojana,gagu i branka....eto ti geek danijele vise te nikako ne volimmm Razz Mad Razz Mad Sad

BRAVO!!!!!!!!!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://mirnalovesnoname.blog.hr
Bezimeni
Admin
Bezimeni


Broj poruka : 70
Godina : 32
Localisation : Beograd
Datum upisa : 05.04.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 2:12 pm

Auuuu...ccc...
Nazad na vrh Ići dole
stefan
Admin



Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 3:05 pm

ovo danijel sigurno cita sto mu pisete odje Smile Basketball
Nazad na vrh Ići dole
natasa_nn

natasa_nn


Broj poruka : 243
Godina : 33
Localisation : Osijek
Datum upisa : 12.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 8:30 pm

ja nemam ništa protiv Danijela
samo mi je malo čudno što je on stalno a ostalih nigdje
a ja kad kažem volim No Name
to su onda svi članovi
Nazad na vrh Ići dole
stefan
Admin



Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 9:32 pm

EmptyHeartedGirl ::
ako seljo zna čitat..

a sto je tebi srecjo on skrivio ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePet Okt 19, 2007 9:49 pm

mirna2006 ::
noname_girl ::
e sad iskreno kad mi je vise dosta danijela.... evo danijele sta mislim o tebi:

dosadan si viseee..nerviras me brate....uvijek si u centru paznje i to me nervira...ostani tu gdje jesi,u podgorici sa svojim deckima....sta ces sa slavicom,mozes je zvati teta slavica Razz ....djeluje starijeeee od tebe...nikako mi ne pasete zajedno....al ok sad....cestitam ti na tvojim uspjesima...ovo bi mozda mogao znaciti tvoj kraj sa no name-om....mislim da i ti prelazis u turbofolk....fujjjjj Mad
i samo se nadam da ce novine malo vise prostora dati ostalima iz no name...jer je o njima vrijednije pricati nego o tvojoj vezi sa slavicom.....prije ste mi svi iz no name-a bili dragi a sad volim samo marka,bojana,gagu i branka....eto ti geek danijele vise te nikako ne volimmm Razz Mad Razz Mad Sad

BRAVO!!!!!!!!!!! lol!

hahaha...podrska!! jeee!!!!
Nazad na vrh Ići dole
-Makili-

-Makili-


Broj poruka : 1
Godina : 37
Localisation : Srbija
Datum upisa : 25.10.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 7:53 pm

Ne znam stvarno sto ste svi toliko negativno nastrojeni prema njemu i njegovoj vezi sa Slavicom.Ako je njima lepo neka im bude tako.Pa,sta i ako je devojka starija od njega,kao da je to nesto cudno.Uostalom starija je od njega mozda samo par godina,a vi napraviste frku kao da je starija 20 godina.Pogledajte Demi Nur i Aston Kucera,a ipak im je ok. I love you
I bas su bezveze oni komentari -gde su mu oci bile- Svako ima svoj ukus,zar ne ? I potpuno je besmisleno diskutovati o tome sta je lepo,a sta ne.
Ljubav oplemenjuje.Verujte! Tako da,umesto zajedljivih komentara,izadjite iz svog sveta i zaljubite se.Verovatno cete na svet oko sebe tada gledati mnogo ruzicastije.
Pozdrav svima
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 6:12 pm

ovako.....

prvo pise se Demi Moore ...
e draga moja ovo je forum pa svako ima pravo na svoje misljenje tako da svako moze pisati ono sto misli....tome forum i sluzi....nista ovdje nije besmisleno, ako mislis da jeste onda ovo nije mjesto za tebe....

i
molim te prosvijetli me...

''...izadjite iz svog sveta i zaljubite se.Verovatno cete na svet oko sebe tada gledati mnogo ruzicastije.''

e da mi je znati od koga si ovo prepisala....mi nemamo pojma o ljubavi,ali zato si ti tu da nas naucis...zar ne??

postedi me molim te !!!!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
stefan
Admin



Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:49 am

-Makili- ::
Ne znam stvarno sto ste svi toliko negativno nastrojeni prema njemu i njegovoj vezi sa Slavicom.Ako je njima lepo neka im bude tako.Pa,sta i ako je devojka starija od njega,kao da je to nesto cudno.Uostalom starija je od njega mozda samo par godina,a vi napraviste frku kao da je starija 20 godina.Pogledajte Demi Nur i Aston Kucera,a ipak im je ok. I love you
I bas su bezveze oni komentari -gde su mu oci bile- Svako ima svoj ukus,zar ne ? I potpuno je besmisleno diskutovati o tome sta je lepo,a sta ne.
Ljubav oplemenjuje.Verujte! Tako da,umesto zajedljivih komentara,izadjite iz svog sveta i zaljubite se.Verovatno cete na svet oko sebe tada gledati mnogo ruzicastije.
Pozdrav svima
Very Happy
potpisujem!
bravo! Smile

i slavica je slatka...
i svaka mu chast Wink
Nazad na vrh Ići dole
stefan
Admin



Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.09.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:52 am

noname_girl ::


prvo pise se Demi Moore..
ovo je bilo inache mnogo bitno da je ispravish..
bash si dokazala sad koliko si "iznad nje"
aoh.. Sleep

noname_girl ::
e draga moja ovo je forum pa svako ima pravo na svoje misljenje tako da svako moze pisati ono sto misli....tome forum i sluzi....nista ovdje nije besmisleno, ako mislis da jeste onda ovo nije mjesto za tebe....
i ona iznosi svoje misljenje... zar ne.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
noname_girl

noname_girl


Broj poruka : 139
Godina : 34
Localisation : Bihac
Datum upisa : 25.01.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePet Nov 16, 2007 7:08 pm

ja ne zelim dokazivati ovdje da sam iznad nekoga....nisam i ne zelim bit....uostalom necu vise ni da reagujem na ovo !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePet Nov 16, 2007 7:46 pm

Na ovo gore nemam komentar...
Koga zanima samo da kazem da je promocija novog fashion casopisa za Cg u izdanju cosmopolitena pomereno za 24.11. i bice na Cetinju,program ce voditi Danijel naravno,a ostali se mozda pojave na reviji kao manekeni(to nije sto posto sigurno)....
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimePet Nov 16, 2007 11:42 pm

Dama ::
Na ovo gore nemam komentar...
Koga zanima samo da kazem da je promocija novog fashion casopisa za Cg u izdanju cosmopolitena pomereno za 24.11. i bice na Cetinju,program ce voditi Danijel naravno,a ostali se mozda pojave na reviji kao manekeni(to nije sto posto sigurno)....


aaa, što bi to bilo foraaa...ja sam uvijek smatrala da je Bojanu zapravo namjenjena mankenska karijera, iako može on bit još štošta. Cool
Nazad na vrh Ići dole
_nevena_
Admin
_nevena_


Broj poruka : 207
Godina : 32
Localisation : Sabac
Datum upisa : 25.09.2006

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:09 am

Danijel je napisao pesmu bivsem ukucanu VB (Gojku). lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://no-name.forumsr.com
Dama




Broj poruka : 142
Datum upisa : 18.06.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 4:56 pm

Hahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Danijel ide okolo i daje pesme ljudima Very Happy Very Happy Very Happy
Bojan maneken?Pa nije los,ali nekako bi bilo lepse da je aktivniji po pitanju muzicke karijere - volim njegov glas Very Happy Very Happy nemoj me pogresno shvatiti i stas je extra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolores

Dolores


Broj poruka : 497
Godina : 33
Datum upisa : 03.07.2007

Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 8:04 pm

Dama ::
Hahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Danijel ide okolo i daje pesme ljudima Very Happy Very Happy Very Happy
Bojan maneken?Pa nije los,ali nekako bi bilo lepse da je aktivniji po pitanju muzicke karijere - volim njegov glas Very Happy Very Happy nemoj me pogresno shvatiti i stas je extra Very Happy

Slažem se u potpunosti... Al on je jedini iz NN kojeg mogu vidjet i kao sportaša, i umjetnika, i modela... Svestrano izgleda! Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Danijel Alibabic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Danijel Alibabic   Danijel Alibabic - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Danijel Alibabic
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» (DANIJEL ALIBABIC) KAKO BISTE VOLJELI DA SE ZOVE NAS ALBUM ?
» DA LI JE DANIJEL STVARNO DANIJEL ILI SE NEKO ZEZA SA NAMA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
GrUpA NoNaMe :: Grupa No name :: ClAnOvI GrUpE-
Skoči na: